MODUŁ SPEEDBOX B. TUNING FOR BOSCH

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211228438
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: wyłączony
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
  • Kompatybilny z wyświetlaczami: KIOX, INTUVIA, NYON, PURION i COBI
  • Aktywacja: aplikacja mobilna / przycisk WALK / + - + -
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: TAK

Chip tuningowy nowej generacji z Bluetooth i aplikacją mobilną do Twojego e-roweru. Nasz najbardziej wydajny i wszechstronny produkt.

Ten nowy produkt zapewnia unikalne połączenie e-roweru i telefonu komórkowego. Chip SpeedBox B.Tuning to najwyższej klasy produkt doskonale zoptymalizowany pod kątem najbardziej wydajnej jazdy i wrażeń. Pomija ogranicznik prędkości, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą z nieograniczoną prędkością. Dzięki aplikacji mobilnej SpeedBox App możesz monitorować i przechowywać wszystkie parametry podróży na wyświetlaczu telefonu w dowolnym miejscu i czasie.

Jak działa SpeedBox B.Tuning?

Nasz najnowszy układ ma łatwą i przyjazną dla użytkownika jednostkę sterującą. Zestaw tuningowy można aktywować bezpośrednio z aplikacji mobilnej lub na wyświetlaczu roweru. Po naciśnięciu przycisku WALK wyświetlana jest wartość 9,9 km / h (6,2 mph) i od tej pory będziesz mógł jechać z prędkością 40 km / h, 50 km / h lub nawet ponad 60 km / h . Aby dezaktywować zestaw strojenia, naciśnij ponownie przycisk WALK. Wartość 2,5 km / h (1,6 mph) pojawi się na wyświetlaczu, a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km / h. Twój rower elektryczny będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją układu. SpeedBox został również zaprojektowany dla rowerów elektrycznych, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W takim przypadku możesz po prostu użyć kombinacji przycisków + - + -, a SpeedBox zostanie aktywowany. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób.

Aplikacja SpeedBox dla SpeedBox B.Tuning

SpeedBox App to aplikacja zaprojektowana specjalnie dla SpeedBox B.Tuning, która wykorzystuje technologię Bluetooth do łączenia Twojego e-roweru z aplikacją mobilną. Po pobraniu aplikacji i podłączeniu telefonu komórkowego do e-roweru zobaczysz w telefonie aktualne dane i parametry podróży. Poszczególne podróże mogą być przechowywane, dzięki czemu wyniki mogą być porównywane z przyjaciółmi i razem mogą monitorować swoje wyniki. Ciesz się jazdą i sprawdź parametry na później! Funkcje aplikacji SpeedBox: Kontrola strojenia Zapisywanie i przeglądanie twoich podróży Ukryj funkcję strojenia Blokada silnika Diagnostyka silnika SpeedBox B. Tuning nie ogranicza się do pracy z aplikacją SpeedBox. Jest to jednak świetne narzędzie, które zapewni Ci pełny przegląd swoich wyników. Pobierz aplikację SpeedBox na swój telefon tuż przed zamówieniem układu SpeedBox B.Tuning. Możesz wypróbować naszą wersję demo i poznać wszystkie niesamowite funkcje, a jednocześnie upewnić się, że aplikacja jest w pełni funkcjonalna na Twoim telefonie. Aby połączyć się z układem SpeedBox B.Tuning, telefon musi być wyposażony w Bluetooth 4.0 lub nowszy.

Montaż

When connecting the SpeedBox chip to an e-bike you will find connectors colored to make installation very simple. We have prepared detailed instructions and videos to make installation easy for you. Disassembly of our tuning chip is just as easy. If you have any troubles with installation or disassembly, do not hesitate to contact us. If you are planning to install SpeedBox on a brand-new bike, make sure you ride it for at least 1 km before the chip is activated. Download manuals: SpeedBox for Bosch, SpeedBox App

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanego roweru elektrycznego na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego e-roweru. Zdecydowanie zalecamy stosowanie zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX B. TUNING FOR BOSCH