MODUŁ SPEEDBOX 2.0 FOR YAMAHA

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211228209
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: wyłączony
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
  • Kompatybilny z silnikami: PW-SE, PW-X, PW-TE, PWX2 i PW-ST
  • Aktywacja: naciskając WALK / LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Niezawodny układ tuningowy drugiej generacji do Twojego e-roweru z silnikiem Yamaha.

Układ SpeedBox 2.0 umożliwia zniesienie ogranicznika prędkości na rowerze elektrycznym. Po zainstalowaniu czipu wyświetlacz Twojego e-roweru pokazuje rzeczywiste dane, takie jak maksymalna i średnia prędkość, dzienny przebieg i zasięg przelotowy.

Jak działa SpeedBox 2.0?

Chip SpeedBox 2.0 jest aktywowany na wyświetlaczu Twojego e-roweru przez naciśnięcie przycisku WALK lub LIGHT. Wyświetlenia e-motocykli wyprodukowanych w latach 2017-2018 pokazują prędkość 9,9 km / h (6,1 mph) po naciśnięciu przycisku. Od teraz możesz jeździć z prędkością - 40 km / h, 50 km / h lub nawet ponad 60 km / h. Wyświetlacze e-motocykli wyprodukowane w 2019 r. Pokazują prędkość 9 km / h (6 mph). Od teraz możesz jeździć z prędkością - 40 km / h, 50 km / h lub nawet ponad 60 km / h. Aby dezaktywować zestaw strojenia, naciśnij ponownie przycisk WALK lub LIGHT. Limit prędkości 25 km / h jest resetowany. Twój rower elektryczny będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa. Jeśli chcesz kontrolować SpeedBox i światła osobno, użyj kombinacji przycisków ↑ ↓ ↑ ↓. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania oświetleniem. SpeedBox został również zaprojektowany dla rowerów elektrycznych, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W takim przypadku możesz po prostu użyć kombinacji strzałek ↑ ↓ ↑ ↓ i SpeedBox zostanie aktywowany. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób.

Montaż

Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX 2.0 FOR YAMAHA