MODUŁ SPEEDBOX 2.0 FOR YAMAHA PW

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211227967
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: do 50 km / h
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste (tylko w km / h)
  • Kompatybilny z silnikami: Yamaha PW
  • Aktywacja: naciskając LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Niezawodny układ tuningowy drugiej generacji do Twojego e-roweru z silnikiem Yamaha.

Chip dostrajania SpeedBox 2.0 umożliwia zniesienie ogranicznika prędkości na rowerze elektrycznym. Po zainstalowaniu czipu wyświetlacz Twojego e-roweru pokazuje rzeczywiste dane, takie jak maksymalna i średnia prędkość, dzienny przebieg i zasięg przelotowy. Wspomaganie elektryczne rowerów elektrycznych wyłącza się z tym chipem po osiągnięciu prędkości 50 km / h.

Jak działa SpeedBox 2.0?

Możesz aktywować zestaw tuningowy SpeedBox 2.0 na wyświetlaczu swojego e-roweru. Po naciśnięciu przycisku LIGHT na wyświetlaczu pojawi się prędkość 5,0 km / h (3,1 mph). Po aktywacji będziesz mógł jechać z prędkością 50 km / h. Aby dezaktywować układ, naciśnij ponownie przycisk LIGHT. Prędkość 2,5 km / h (1,5 mph) pojawi się na wyświetlaczu, a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km / h. Twój rower elektryczny będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa. Jeśli chcesz kontrolować SpeedBox i światła osobno, użyj kombinacji przycisków ↑ ↓ ↑ ↓. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania oświetleniem. SpeedBox został również zaprojektowany dla rowerów elektrycznych, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W takim przypadku możesz po prostu użyć kombinacji strzałek ↑ ↓ ↑ ↓ i SpeedBox zostanie aktywowany. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób.

Montaż

Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX 2.0 FOR YAMAHA PW