MODUŁ SPEEDBOX 2.0 FOR BOSCH

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211227950
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: wyłączony
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
  • Kompatybilny z wyświetlaczami: KIOX, INTUVIA, NYON, PURION i COBI
  • Aktywacja: naciskając WALK / + - + -
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Niezawodny układ tuningowy drugiej generacji do rowerów elektrycznych z silnikami Bosch.

Chip dostrajania SpeedBox 2.0 umożliwia zniesienie ogranicznika prędkości na rowerze elektrycznym. Po zainstalowaniu czipu wyświetlacz Twojego e-roweru pokaże rzeczywiste dane, takie jak maksymalne i średnie prędkości, dzienny przebieg i zasięg przelotowy.

Jak działa SpeedBox 2.0?

Zestaw tuningowy można aktywować bezpośrednio z aplikacji mobilnej lub na wyświetlaczu roweru. Po naciśnięciu przycisku WALK wyświetlana jest wartość 9,9 km / h (6,2 mph) i od tej pory będziesz mógł jechać z prędkością 40 km / h, 50 km / hi nawet ponad 60 km / h . Aby dezaktywować zestaw strojenia, naciśnij ponownie przycisk WALK. Wartość 2,5 km / h (1,6 mph) pojawi się na wyświetlaczu, a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km / h. Twój rower elektryczny będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją układu. SpeedBox został również zaprojektowany dla rowerów elektrycznych, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W takim przypadku możesz po prostu użyć kombinacji przycisków + - + -, a SpeedBox zostanie aktywowany. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób.

Montaż

Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX 2.0 FOR BOSCH