MODUŁ SPEEDBOX 1.0 FOR SHIMANO (E8000, E7000, E6100, E5000)

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211227974
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: do 50 km/h
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste do 22 km/h
  • Kompatybilny z silnikami: E8000, E7000, E6100, E5000
  • Aktywacja: naciskając przycisk LIGHT
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Podstawowy zestaw tuningowy do roweru elektrycznego z silnikiem Shimano.

SpeedBox 1.0 pozwala podwoić ograniczenie prędkości e-roweru z pierwotnej prędkości 25 km / h do 50 km / h. Podczas użytkowania rzeczywista prędkość pojawi się na wyświetlaczu do 22 km / h. Następnie wskaźnik prędkości stabilizuje się i pokazuje tę samą wartość nawet przy wyższych prędkościach. Wspomaganie elektryczne silnika wyłącza się po osiągnięciu prędkości 50 km / h.

Jak działa SpeedBox 1.0?

Jeśli nie masz świateł na rowerze, SpeedBox 1.0 dla Shimano będzie stale aktywowany. Jeśli światła są zamontowane na rowerze, będziesz mógł włączyć chip tuningowy, gdy zajdzie taka potrzeba. Zestaw tuningowy SpeedBox 1.0 zostanie aktywowany na panelu sterowania roweru. Jeśli światła są wyłączone, możesz osiągnąć prędkość 50 km/h. Chip można łatwo wyłączyć, włączając światła.

Montaż

Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX 1.0 FOR SHIMANO (E8000, E7000, E6100, E5000)