Moduł SpeedBox 1.0 for Giant 2015/2016

Producent:
W magazynie
Tylko 3 pozostał
SKU
1211211228216
482,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: do 50 km / h
  • Wyświetlacz pokazuje: pół wartości
  • Kompatybilny z silnikami: Giant 2015/2016
  • Aktywacja: naciskając przycisk LIGHT
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Podstawowy zestaw tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Giant.

SpeedBox 1.0 pozwala podwoić ograniczenie prędkości Twojego e-roweru z pierwotnej prędkości 25 km / h do 50 km / h. Po zastosowaniu rzeczywista prędkość jest wyświetlana w połowie wartości. Wyświetlacz pokazuje również Twoją podróż i inne aspekty jazdy.

Jak działa SpeedBox 1.0?

Zestaw tuningowy SpeedBox 1.0 można aktywować w jednostce sterującej e-roweru. Po naciśnięciu przycisku ŚWIATŁO, wkrótce pojawi się ikona aktywnych świateł i od tej chwili będziesz mógł jechać z prędkością 50 km / h. Chip dezaktywuje się, naciskając ponownie przycisk LIGHT.

Montaż

Po podłączeniu układu SpeedBox do e-roweru znajdziesz kolorowe złącza, aby instalacja była bardzo prosta. Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Moduł SpeedBox 1.0 for Giant 2015/2016