MODUŁ SPEEDBOX 1.0 FOR BROSE

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211228230
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: do 50 km / h
  • Wyświetlacz pokazuje: pół wartości
  • Kompatybilny z silnikami: Brose
  • Aktywacja: aktywowana przez cały czas
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Podstawowy zestaw tuningowy do rowerów elektrycznych z silnikami Brose.

SpeedBox 1.0 pozwala podwoić ograniczenie prędkości Twojego e-roweru z pierwotnej prędkości 25 km / h do 50 km / h. Po zastosowaniu rzeczywista prędkość będzie wyświetlana w połowie wartości. Wyświetlacz pokazuje również Twoją podróż i inne aspekty jazdy.

Jak działa SpeedBox 1.0?

SpeedBox 1.0 dla Brose pozostaje aktywny po zainstalowaniu, więc nie musisz się martwić włączaniem i wyłączaniem

Montaż

Każdy może zainstalować chip na e-rowerze za pomocą podstawowych narzędzi! Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację w zaciszu własnego domu. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją lub demontażem, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX 1.0 FOR BROSE