MODUŁ SPEEDBOX 1.0 FOR BROSE SPECIALIZED

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211228483
0,00 zł
  • Ogranicznik prędkości: wyeliminowany
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste do 22 km / h
  • Kompatybilny z silnikami: Brose SPECIALIZED, Brose S i Brose S-MAG
  • Aktywacja: aktywowana przez cały czas
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NIE

Podstawowy zestaw tuningowy do roweru elektrycznego z silnikiem Brose Specialized.

Ten zestaw tuningowy pozwala dezaktywować ogranicznik prędkości swojego e-roweru. Podczas użytkowania na wyświetlaczu pojawi się rzeczywista prędkość 22 km / h. Następnie wskaźnik prędkości stabilizuje się i pokazuje tę samą wartość nawet przy wyższych prędkościach. SpeedBox 1.0 pozwala podwoić ograniczenie prędkości e-roweru z pierwotnej prędkości 25 km / h do 50 km / h. Wspomaganie elektryczne silnika wyłącza się po osiągnięciu prędkości 50 km / h.

Jak działa SpeedBox 1.0?

SpeedBox 1.0 dla Brose pozostaje aktywny po zainstalowaniu na rowerze, więc nie musisz się martwić włączaniem i wyłączaniem

Montaż

Każdy może zainstalować chip na e-rowerze za pomocą podstawowych narzędzi! Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje i filmy, aby ułatwić instalację w zaciszu własnego domu. Demontaż naszego układu tuningowego jest równie łatwy. Jeśli masz problemy z instalacją, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli planujesz zainstalować SpeedBox na zupełnie nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś nim przez co najmniej 1 km, zanim chip zostanie aktywowany.

Ostrzeżenie

Należy pamiętać, że działanie tego typu zmodyfikowanych rowerów elektrycznych na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i wyłącznie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może unieważnić gwarancję Twojego roweru elektrycznego. Zdecydowanie zalecamy stosowanie innych zabezpieczeń i sprzętu ochronnego, aby zapobiec obrażeniom przy wyższych prędkościach.

Przepraszamy z powodu braku danych. Postaramy w najbliższej przyszłości uzupełnić tą pozycję.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MODUŁ SPEEDBOX 1.0 FOR BROSE SPECIALIZED