BATERIA E-BIKE 36V 11Ah

Producent:
Brak w magazynie
SKU
1211211231063
0,00 zł
  • Moc silnika: 250W
  • Wymiary: 40.7 x 8 x 11.5  cm
  • Typ mocowania: Silverfish
  • Złącze: 4 Pin
  • Zasięg: Tryb eco do 100km

Akumulator Bateria Green Cell Silverfish 36V 11Ah 396Wh do Roweru Elektrycznego E-Bike Pedelec

Markowa bateria Green Cell do EBIKE gwarantuje niezawodność w każdych warunkach Najwyższej klasy ogniwa Panasonic zapewnia rewelacyjne osiągi, zasięg oraz wysoką trwałość Nowoczesna elektronika sterująca sprawia, że bateria pracuje z rowerem bezawaryjnie i bezpieczenie Kompatybilna z rowerami elektrycznymi: Ecobike Gazelle Giant Yamaha Haibike Lakhoff Lovelec Prophete Merida i innymi

Wydajna bateria Green Cell do roweru elektrycznego 36V | 11Ah | 396Wh

Markowy akumulator Green Cell do EBIKE to bateria najwyższej jakości, gwarantująca dużą wytrzymałość, szeroką kompatybilność oraz maksymalne osiągi Twojego roweru elektrycznego. Zastosowanie ogniw litowo-jonowych marki Panasonic, które są montowane m.in. w samochodach elektrycznych Tesla gwarantuje, że bateria będzie służyła długo i bezawaryjnie w każdych warunkach - Twój rower zyska zasilanie z najwyższej półki.

Ogniwa Panasonic

Oryginalne ogniwa Panasonic stanowią serce baterii, zapewniając najwyższą jakość. Panasonic to lider na rynku zasilania pojazdów elektrycznych, a ogniwa tej marki znajdują zastosowanie m. in. w samochodach elektrycznych Tesla.

Idealna dla Twojego roweru

Wykorzystywane w naszych bateriach złącza oraz przejściówki dodawane w zestawie zapewniają szeroką kompatybilność z wieloma markami rowerów elektrycznych na rynku. To sprawia, że bateria Green Cell idealnie sprawdzi się w przypadku zwykłej wymiany wyeksploatowanego akumulatora lub budowy roweru elektrycznego EBIKE od podstaw.

Wydajność i niezawodność

Zaawansowana elektronika sterująca pozwala na idealną współpracę baterii ze sterownikiem silnika elektrycznego (do 250W) dostarczając odpowiednią moc chwilową jak i ciągłą - maksymalna wydajność bez kompromisów. Ponadto bateria jest wyposażona w elektroniczny system BMS, który zapobiega jej uszkodzeniu, głębokiemu rozładowaniu oraz przeładowaniu w sytuacji pozostawienia na dłuższy czas do ładowania.

Łatwy montaż

W celu dobrania kompatybilnej baterii porównaj poniższe parametry z obecnie używaną baterią: Napięcie: 36V Moc silnika: 250W Wymiary: 40.7 x 8 x 11.5 cm Typ mocowania: Silverfish Złącze: 4 Pin (Fotografia po lewej stronie)

Pojemność 11 Ah
Napięcie 36V
Rodzaj ogniw Li-Ion
Producent ogniw Panasonic
Wyjście 4 Pin
Wejście Cannon
Stan Fabrycznie nowa
Kod produktu EBIKE12
Wymiary 40.7 x 8 x 11.5 cm
Waga 3.4kg
Producent Green Cell
Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Silverfish
Do silników o mocy do 250W
Zasięg od 50 km do 100 km
W zestawie Bateria, ładowarka, kluczyki do zabezpieczenia, instrukcja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BATERIA E-BIKE 36V 11Ah